Překladatelská agentura Alie

Ověřené překlady Praha, Brno, Ostrava, Olomouc do více než 40 jazyků. Přes 100 překladatelů a externích spolupracovníků. 15 let na trhu. Agentura Alie nabízí kvalitu, kterou prověřily stovky zákazníků; kvalitu, která obstála navzdory sílící konkurenci. Na nás je spolehnutí. Kvalitně a rychle zvládneme běžné překlady, poradíme si i s náročnými texty technického či právního charakteru. Ať jsou vaše požadavky jakékoliv, vždy vám nabídneme pomocnou ruku. Překážky jsou pro nás výzvou, nikoliv výmluvou.

Štvou vás při čtení do očí bijící hrubky? Součástí našich služeb jsou i profesionální korektury. Zraku našich korektorů neunikne žádná gramatická chyba ani překlep.

Portfolio našich služeb zahrnuje i copywriting, výuku cizích jazyků nebo účetnictví. Potřebujete perfektně vybroušený text, který prodává? Chystáte se na jednání se zahraničním klientem a vaše angličtina potřebuje oprášit? Žádný strach – od toho je tady agentura Alie. Zvedněte telefon, otevřete e-mailovou schránku a kontaktujte nás. Určitě vám vyjdeme vstříc.