FAQ

Jak se počítá cena za překlad?

Cena za dílo se počítá z vyhotoveného textu podle počtu normostran, přičemž jedna normostrana (NS) má 1800 znaků včetně mezer. Nejmenší účtovanou jednotkou u překladu je polovina normostrany. Počet NS se dá zjistit v programu Word pomocí tlačítka nástroje - počet slov - znaky (včetně mezer).

Musím uhradit překlad při zadání?

Ne nemusíte.Po vyhotovení a odevzdání překladu Vám zašleme fakturu poštou.U větších zakázek však požadujeme složení zálohy ve výši 50% předpokládané ceny překladu.

Jak mám text předat a jak ho dostanu zpět?

Texty k překladu přijímáme i odevzdáváme faxem, emailem nebo poštou.

Jak rychle mi text přeložíte?

Pro běžný text počítáme denní maximum na 6 NS. Do časového harmonogramu, který je počítán pro zpracování překladu včetně grafiky, započítáváme den zadání i den odevzdání překladu. Práce o víkendech či o státních svátcích není do časového harmonogramu započítávána.

Co když nebudu s překladem spokojen? Mohu jej reklamovat?

Reklamaci musíte uplatnit do 14 dnů po odevzdání práce. Po tomto termínu se předpokládá, že je práce bez vady. Reklamovaný text necháme zkontrolovat dalším nezávislým překladatelem a v případě, že bude Vaše stížnost oprávněná, provedeme opravu textu a dohodneme se s Vámi na případné kompenzaci.

Máte jiné otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám je zodpovíme.

Kontaktovat